aspecte live csu sibiu - bc timișoara 101-103 după cea de a iii-a repriză de prelungiri!

Partida de duminică seară din cadrul Final 8 în Cupa României, dintre CSU Sibiu și BC Timișoara nu mai este transmis în direct de DigiSport. Ora de Sibiu vă va ține la curent cu imagini în direct de la Sf. Gheorghe. CSU a pierdut după trei reprize de prelungiri cu 101-103.

LIVE

PRELUNGIRI, repriza a III-a
CSU – Timișoara, scor final 101-103. Sibiul părăsește competiția

CSU – Timișoara
CSU – Timișoara 98-101, min 1.10

PRELUNGIRI, repriza a II-a
CSU – Timișoara 98-98. Se mai joacă încă o repriză de prelungiri!

CSU – Timișoara 91-95, min 2.40
CSU – Timișoara 91-93, min 1.40
CSU – Timișoara 91 – 89, min 0.35

PRELUNGIRI, prima repriză
CSU – Timișoara 88-88, se mai joacă o repriză de prelunigiri!
CSU – Timișoara 82-82, min 2.30

CSU – Timișoara 81-82, min 2.00, Laser a ieșit cu 5 greșeli personale
CSU – Timișoara 81-80, min 1.30
CSU – Timișoara 79-78, MIN 00.30

SFERTUL 4
CSU – Timișoara, 78-78, se joacă prelungiri!

SFERTUL 2
Sfertul doi se încheie CSU – Timșoara, 39-49. La CSU Paliciuc (8 puncte) și Dragoste (9 puncte) sunt cei mai buni marcatori. aspecte live csu sibiu - bc timișoara 101-103 după cea de a iii-a repriză de prelungiri!La Timișoara Calotă (9 puncte) și Mijajlovic (13 puncte), au cele mai multe reușite.

CSU – Timișoara, 4-18, minutul 6.25, sfertul 1

CSU – Timișoara, 4-16, min 6.00, sfertul 1aspecte live csu sibiu - bc timișoara 101-103 după cea de a iii-a repriză de prelungiri! aspecte live csu sibiu - bc timișoara 101-103 după cea de a iii-a repriză de prelungiri!
CSU – Timișoara 4-11, min 4.35, sfertul 1

UPDATE 1 – Peste 300 de fani la meci
CSU Sibiu este însoțită de peste 300 de suporteri la Sf. Gheorghe.aspecte live csu sibiu - bc timișoara 101-103 după cea de a iii-a repriză de prelungiri! S-a intonat imnul național de către fani.

ȘTIREA INIȚIALĂ
Surpriză neplăcută din partea celor de la Digi Sport pentru fanii baschetului. Meciul din sferturile de finală al echipei sibiene, CSU, nu mai este transmis în direct. Cei de la Digi au luat decizia să difuzeze înregistrat meciul de la ora 23.45 pe Digi Sport 3.
Ora de Sibiu vă va ține la curent cu evoluția scorului și toate informațiile necesare, în timp real, de la fața locului. Vom transmite aspecte live pe oradesibiu.ro și pe pagina noastră de Facebook. Meciul începe la 17.15.