voința sibiu a bătut dacia mioveni cu 3-0 în antalya

voința sibiu a bătut dacia mioveni cu 3-0 în antalyaSibiul lui Pelici a înscris toate golurile victoriei cu 3-0 în fața Mioveniului, în cea de a doua parte a meciului prin Marius Burlacu, Darko Lukanovic și Romulus Miclea (penalti). Voința va susține următorul meci de verificare joi, 9 februarie, cu echipa daneză Koge BK.

Burlacu a deschis scorul în minutul 53 dintr-o pasă a lui Romulus Miclea. Același mijlocași a pasat și pentru golul doi maircat în minutul 76 de către  Lukanovic. Miclea și-a încununat evoluția bună înscriind golul trei al meciului dintr-un penalty în minutul 90.